×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


American: Pierwszy B737 ze Sky InteriorWe wtorek (24.05) linie American Airlines odebrały pierwszego Boeinga 737-800 z nowoczesnym wystrojem kabiny pasażerskiej Boeing Sky Interior (BSI). Najnowszy samolot otrzymał znaki rejestracyjne N867NN. Jest to kolejny kamień milowy dla American w celu unowocześnienia i odnowienia floty.Boeing Sky Interior ma na celu zwiększenie komfortu i wygody pasażerów.W latach 2007 - 2011, American Airlines zainwestowały ponad 5,5 miliarda dolarów w nowe samoloty, a także modernizację pokładów obecnych maszyn. Wszystko to w ramach projektu poprawy komfortu i satysfakcji pasażerów.- American Airlines dokonały znacznych inwestycji w celu poprawy komfortu naszych klientów poprzez zakup nowych samolotów i remont obecnych maszyn - powiedział Virasb Vahidi, prezes American Airlines. - W American skupiamy się  na dostarczeniu najlepszego komfortu dla klienta, czyli światowej klasy produktów i usług pokładowych. Dostarczenie pierwszego 737-800 z Boeing Sky Interior jest już naszym ostatnim krokiem do realizacji tego zobowiązania - dodaje.

Obecnie we flocie przewoźnika znajdują się 153. maszyny B737-800. W tym roku zostanie dostarczonych jeszcze 20 maszyn tego typu.

Piotr Bożyk
Fot. Boeing Media


Reklama


Booking.com
gość_94fec - Profil
gość_94fec
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie