Boeing linii Malev w barwach oneworld

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
17 maja 2011 00:45
13 komentarzy
Reklama

Boeing 737-800 linii Malev otrzymał nowe malowanie. Maszyna o rejestracji HA-LOU to obecnie logojet sojuszu lotniczego oneworld.W niedzielę (15.05) samolot przyleciał do Budapesztu z Norwich gdzie został pomalowany. W poniedziałek (16.05) wykonał pierwsze rejsy do Londynu (Gatwick), Salonik oraz Helsinek. Warszawskim spotterom życzymy, aby samolot wkrótce pojawił się również w Warszawie.

Na koniec krótka fotorelacja jak krok po kroku wyglądało malowanie samolotu.

Piotr Bożyk
Fot. Malev
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
tomic 2011-05-17 19:30   
tomic - Profil tomic
flybe, no właśnie, masz rację, ja zakładam, że nikt z nas nie zna węwnetrznych sytuacji i umów by wyciągać pohopne wnioski. Zbyt prosta jest logika typu: Jasio bawil sie w piaskownicy, a potem przyszedl do domu i dostal sraczki; a więc Jasio dostal sraczki od zabawy w piaskownicy.
flybe 2011-05-17 19:11   
flybe - Profil flybe
Miało być " ... To nie BA przyszło po sloty do MA.." za błąd sorki;)
flybe 2011-05-17 19:09   
flybe - Profil flybe
@Madej, od dłuższego czasu lansujesz tezę ogólnie rzecz ujmując że BA jest be i że jest winne nieszczęciom MA. Teza sama w sobie słuszna tyle że w tym przypadku błędna. To nie BA przyszło skory na LHR do MA a MA przyszło do BA z propozycją sprzedaży ( zresztą niet ylko do BA).MA w tamtym czasie było w tragicznej sytuacji finansowej że szukało wszędzie gdzie tylko się dało kasy. Dlatego weszli do OW robiąc mały deal z BA. Za sloty na LHR dostali "furę" kasy plus sloty na LGW.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama