×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airBaltic: Dodatkowe rejsy do RygiLinie lotnicze airBaltic zwiekszają częstotliwość rejsów z Warszawy oraz Gdańska do Rygi. Od 2 czerwca, cztery razy w tygodniu przewoźnik będzie realizował trzy loty dziennie z Okęcia do stolicy Łotwy. 
Dodatkowy, poranny rejs będzie się odbywał w poniedziałki, wtorki, czwartki oraz piątki. Lot BT 467 będzie startował z Rygi o 6:40 lokalnego czasu, aby w Warszawie wylądować o 7:20. Rejs powrotny BT 468 zaplanowano na 7:50, do Rygi dotrze o 10:30. Loty będą realizowane samolotem Fokker 50. 

W środy, soboty oraz niedziele rejsy do Rygi będą się odbywały dwa razy dziennie. Samoloty airBaltic będą startowały z Okęcia o 13:05 oraz 20:05.

Częściej polecimy także z Gdańska do Rygi. Od 3 czerwca loty będą się odbywały sześć razy w tygodniu - codziennie oprócz soboty. 
Lot BT 465 wylatuje z Rygi o 11:30 lokalnego czasu, w Gdańsku samolot ląduje o 11:50. Lot powrotny BT 466 startuje z Rębiechowa o 15:35, aby do Rygi dotrzeć o 17:50. Rejsy realizowane są samolotem Fokker 50.

Połączenie z Rębiechowa zostało uruchomione 18 kwietnia, obecnie rejsy na tej trasie odbywają się cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, czwartki oraz niedziele.

Anna Żuchlińskagość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie