×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa wybiera B/E AerospaceLufthansa podpisała umowę z B/E Aerospace na wyposażenie klasy biznes nowych Airbusów A330 a także odświeżeniu tej klasy na pokładzie A340.

B/E Aerospace to największy na świecie producent wnętrz kabin samolotów pasażerskich. Producent oszacował wartość kontraktu na około 100 mln USD. Lufthansa obecnie operuje na 15. A330-300 (plus 3 zamówione), 26. A340-300 oraz 24. A340-600.

Obecna umowa opiera się na porozumieniu zawartym między B/E i Lufthansą w lutym 2010 roku. Producent jednak dopiero teraz ujawnił, że przewoźnik o którym była wtedy mowa to niemiecka Lufthansa. W przyszłości B/E wyposaży Lufthansie również Boeinga 747-8 Intercontinental.

Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie