×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jasionka: Modernizacja drogi kołowaniaDziś (21.04) w Rzeszowie podpisanie umowy na realizację kontraktu dotyczącego rozbudowy i modernizacji równoległej drogi kołowania i dróg szybkiego zejścia na lotnisku w Jasionce. Firmą, która realizować będzie to zamówienie jest Max Bögl Polska ze Szczecina.

Koszt inwestycji to 61,5 mln złotych. Rozbudowa zostanie ukończona w kwietniu 2013 roku.

Zakres robót objętych stanowi zaprojektowanie drogi kołowania – równoległej o długości równej długości drogi startowej ok. 3200 mb i szerokości drogi 23 m z poboczami 2x10,5m wraz z infrastrukturą techniczną tj. oświetleniem nawigacyjnym, niezbędną kanalizacją techniczną oraz odwodnieniem projektowanej drogi do projektowanych kolektorów kanalizacji deszczowej.

Dodatkowo zaprojektowane będą dwa łączniki szybkiego zjazdu z drogi startowej, 3 prostopadłe łączniki drogi kołowania z drogą startową (w tym jeden do modernizacji, poprzez dostosowanie do parametrów równoległej drogi kołowania oraz dostosowanie wymiarów do pozostałych łączników i wymianę nawierzchni z betonu asfaltowego na beton cementowy), oraz łącznik drogi kołowania z Płytą Postojową Samolotów na całej szerokości po stronie zachodniej.gość_45436 - Profil
gość_45436
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie