×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Boeing: Nowoczesne szkolenia na 787Boeing jest gotowy, by rozpocząć na całym świecie szkolenia pilotów na typie 787. W poniedziałek (18.4) amerykańska firma otrzymała certyfikacje nowoczesnych systemów treningowych na tym modelu.

- Innowacje związane z modelem 787 nie kończą się na samym samolocie. Boeing zmienia zasady gry poprzez ciągłe udoskonalenia zaawansowanych technologii treningowych. Dzięki temu, że dostarczymy nasze systemy treningowe do naszych klientów na całym świecie, oferujemy im elastyczność i wydajność, jakiej potrzebują - powiedział Sherry Carbary, wiceprezydent Boeing Flight Services.Symulatory lotu i inne urządzenia treningowe muszą być certyfikowane przez agencję w każdym kraju. Boeing stara się, aby uzyskać certyfikację w jak największej liczbie państw.Obecnie Boeing posiada pięć ośrodków treningowych 787. Znajdują się one w Seattle, Szanghaju, Singapurze, Tokio i Londynie-Gatwick. W trakcie procesu certyfikacyjnego Boeing musiał udowodnić, że wszystkie symulatory działają identycznie. Agencje odpowiadające za regulacje programów treningowych w tych miejscach udzieliły Boeingowi łącznie 20 certyfikacji.

Dominik Sipiński
Fot. Boeing Mediagość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie