×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Italy Polska zmienia nazwęLinie lotnicze Air Italy Polska zmieniają swoją nazwę na Air Poland. Zmiana ta podyktowana jest coraz silniejszym związkiem przewoźnika z polskim rynkiem oraz próbą dotarcia do jeszcze szerszej rzeszy klientów. Zbiega się to także w czasie z uruchamianymi niedługo połączeniami z Krakowa do USA oraz Kanady. Prezes Air Poland, Mariusz Szpikowski chce, aby nowa nazwa była lepiej kojarzona za oceanem z Polską. Wystąpił także do Urzędu Lotnictwa Cywilnego o koncesję na wykonywanie lotów regularnych.Rejsy Air Poland z Krakowa do Chicago wystartują w maju, niedługo później rozpoczną się loty z Krakowa, Pragi oraz Budapesztu do Hamilton, niedaleko Toronto. Przewoźnik nie wyklucza również uruchomienia połączeń z Krakowa i Rzeszowa do Nowego Jorku - miałyby one ruszyć w sezonie zimowym. Aby samoloty na tych trasach nie latały puste ma zadbać biuro podróży Panorama Travel&Tours.

Air Poland dalej pozostanie członkiem Air Italy Group, dzięki czemu przewoźnik będzie dalej miał solidne wsparcie w swojej działalności.Air Poland będzie w 2011 roku obsługiwać loty dwoma samolotami Boeing 737-800, natomiast rejsy do Hamilton oraz Chicago będą realizowane samolotami Boeing 767.Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożykgość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie