×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airBaltic: Latamy z Gdańska do RygiPo raz pierwszy wylądował dziś (18.04) na gdańskim lotnisku samolot linii lotniczych airBaltic z Rygi. Zgodnie z tradycją inauguracyjny rejs został przywitany salutem wodnym wykonanym przez Lotniskową Straż Pożarną.


Na pasażerów pierwszego lotu czekała również niespodzianka - zostali oni serdecznie przywitani przez wielką mewę - maskotkę Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Na pamiątkę tego wyjątkowego lotu wszyscy pasażerowie otrzymali również miniaturowe wersje ptasiego pupila.


Loty do Rygi będą się odbywały cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, czwartki oraz niedziele. Rejsy realizowane będą samolotem Fokker 50. Ceny biletów zaczynają się od 39 EUR w jedną stronę. 


Dzięki lotom do Rygi, pasażerowie rozpoczynający swoją podróż z Gdańska będą mogli skorzystać także z bogatej siatki łotewskiego przewoźnika i udać się dalej m.in. do Skandynawii, Rosji oraz na Środkowy Wschód.

Fot. Sebastian Elijasz
Anna Żuchlińskagość_45436 - Profil
gość_45436
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie