×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nieudane lądowanie w KrakowieW sobotę (9.04) samolot Airbus A319 linii Germanwings lecący z Bukaresztu do Berlina miał wylądować na krakowskim lotnisku ponieważ kapitan chciał wysadzić awanturującego się pasażera.

Tego dnia w Krakowie wiał silny, boczny i porywisty wiatr. Kiedy maszyna znalazła się tuż nad pasem "dostała" bardzo mocny boczny podmuch wiatru czego wynikiem było wykonanie tzw. procedury go-around czyli odejścia na drugi krąg.

Piloci poradzili sobie z tą sytuacją znakomicie, ale ostatecznie po nieudanej próbie, nie zdecydowali się na drugie podejście i postanowili odlecieć na lotnisko wiedeńskie lotnisko Schwechat.

Miejmy nadzieję, że delikwenta, który doprowadził do tej sytuacji, ostudziły te świetne manewry wykonane przez pilotów a także przemyślał swoje zachowanie jak i to, że naraził na niepotrzebny stres swoich współpasażerów a także całą załogę samolotu.

Materiał wideo na portalu Interia.pl

Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_18def - Profil
gość_18def
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie