×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Podniebne Winnice 2011 - wynikiMagazyn Business Traveller Poland przy udziale magazynu Wino, ogłosił wyniki konkursu Podniebne Winnice 2011, na najlepsze wina serwowane na pokładach samolotów.

Niekwestionowanym zwycięzca, nagrodzonym statuetką za najlepsze Podniebne Winnice zostały linie Air France.

W klasie ekonomicznej pierwsze miejsce zajęły francuskie linie za wino La Vieille Ferme Rouge 2008. - Uczciwe, prostolinijne wino rodańskie o dobrych garbnikach, ładnej kwasowości i soczystym owocu. Do prostej samolotowej kuchni jak znalazł - czytamy w podsumowaniu jurorów.

Drugie miejsce zajęły linie SAS, a trzecie Czech Airlines.

W klasie business/first pierwsze miejsce w kategorii wina musujące zajęły linie Air France za "Poważny, świetnie dojrzały szampan dużej klasy, złożony, długi znakomicie równoważy nuty owocowe i mineralne. Dobry sam w sobie, znakomity do posiłku" czyli Brut 2000, Champagne, Billecart-Salmon. Kolejne miejsca zajęły ponownie Air France, Finnair i Alitalia.

Najlepsze wina białe w klasie business/first ma Lufthansa, Air France i Austrian Airlines. Zwycięskie wina czerwone serwowane są na pokładach Swiss, Austrian i Lufthansy.

Klasa business/first to również wina słodkie, które najlepsze są na pokładach linii Malev. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymał LOT za Floralis Moscatel Oro, Vino de Licor, Torres.


Podniebna winoteka Lufthansy

Jurorom  przewodniczył Tomasz Prange Barczyński - redaktor naczelny magazynu Wino.

Tomasz Wyszyński
Fot. Lufthansa


Reklama


Booking.com
gość_e952f - Profil
gość_e952f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie