×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air France: Z A380 do San FranciscoLinie lotnicze Air France będą obsługiwały połączenia z Paryża Charles de Gaulle do San Francisco samolotem Airbus A380. SuperJumbo będzie latał na tej trasie codziennie od 6 czerwca do 4 września. 

Airbus A380 będzie realizował rejs AF 084, który z Paryża startuje o 10:40, aby w San Francisco wylądować o 12:40 lokalnego czasu. Lot powrotny AF 083 wylatuje z San Francisco o 16:10, w Paryżu lądowanie zaplanowano na 11:35 dnia następnego. 

Air France w letnich miesiącach będzie realizował 10 rejsów tygodniowo do San Francisco, pozostałe 3 loty będzie obsługiwał samolot Airbus A340-300. Od 10 maja do San Francisco Airbusem A380 latać będzie także Lufthansa.

Francuski przewoźnik wycofa tymczasowo swojego SuperJumbo z obsługi połączenia Paryż - Tokio ze względu na mniejsze zainteresowanie tymi lotami po trzęsieniu ziemi, które nawiedziło w marcu Japonię.

Airbus A80 w barwach Air France lata także do Pekinu, Johannesburga oraz Nowego Jorku.

Anna Żuchlińskagość_39388 - Profil
gość_39388
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie