×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Baltic Ground Services obsłuży Wizz AirSpółka Baltic Ground Services (BGS) podpisała umowę z Wizz Air na obsługę handlingową na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Do tej pory obsługą Wizz Aira zajmował się WAS (Warsaw Airport Service).

BGS będzie świadczyć na rzecz przewoźnika zintegrowane usługi obsługi naziemnej pasażerów i samolotów. Pierwszy samolot zostanie obsłużony 24 maja br.

- Liczba naszych klientów w porcie lotniczym w Warszawie powiększa się bardzo szybko.  Z Wizz Air mamy podpisaną umowę na obsługę handlingową na lotnisku w Wilnie. Cieszymy się, że także w Warszawie mogliśmy zaoferować najlepsze rozwiązania dla tego przewoźnika. Dzięki doświadczenie we współpracy z wiodącymi europejskimi liniami lotniczymi, mamy nadzieję przyczynić się do sukcesu spółki Wizz Air i polepszenia komfortu podróży jej pasażerów - mówi Saulius Batavicius, dyrektor generalny spółki Baltic Ground Services.

Od kwietnia Wizz Air będzie oferował loty z lotniska w Wilnie, gdzie obsługę naziemną pasażerów i samolotów linii będzie wykonywała również przez spółkę Baltic Ground Services. Umowa o świadczeniu usług handlingowych pomiędzy firmami została podpisana w ostatnich dniach marca.

Paweł Cybulakgość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie