×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Virgin rozpoczyna loty na A330Brytyjskie linie lotnicze Virgin Atlantic po raz pierwszy w swojej historii użyły samolotu dwusilnikowego A330-300 na trasach transatlantyckich. Inauguracyjny lot pomiędzy Manchesterem i Orlando jest częścią zobowiązania przyjętego przez przewoźnika do inwestowania w ekologiczne samoloty oraz do poszerzenia siatki połączeń z Wielkiej Brytanii na Wschodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych, do Afryki Wschodniej i Zachodniej, Bliskiego Wschodu i Indii.

Samolot A330-300 jest pierwszym spośród 10, które mają być dostarczone liniom i które zostały zamówione w grudniu 2009 r.Pierwsze dwa samoloty A330-300 Virgin Atlantic będą miały konfigurację dwuklasową z 59 miejscami w klasie premium economy i 255 w klasie ekonomicznej. Samoloty będą cechować się wygodną kabiną i i poziomem obsługi, które zyskały już uznanie w branży, a ponadto będą wyposażone w nowoczesny system rozrywki pokładowej. Najnowszej generacji system wykorzystuje technologię dotykową, która pozwala pasażerom łatwo i szybko wybierać pozycje z 300 godzinnej oferty programów rozrywkowych.


Fot. Airbus Media
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie