×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


25. Boeing 777 dla Qatar Airways1 kwietnia odbyło się uroczyste przekazanie 25. Boeinga 777 dla Qatar Airways. Jubileuszowym samolotem jest model B777-300ER (A7-BAN), który posiada zasięg 14685 km i może zabrać na pokład do 335 pasażerów w konfiguracji dwóch klas podróży.

- B777 to wyjątkowa wartość dla naszych linii lotniczych. Samolot ten jest bardzo ekonomiczny a także dostarcza najwyższej satysfakcji naszym klientom. Jego niezawodność w połączeniu z innowacyjnym wnętrzem i światowej klasy oraz wielokrotnie nagradzanym serwisem w locie czyni B777 doskonałym samolotem dla naszych pasażerów - powiedział Akbar Al Baker, prezes Qatar Airways.- O liniach Qatar Airways można powiedzieć, że są jednym z pięciogwiazdkowych przewoźników na świecie świadczącym usługi na najwyższym poziomie. Boeing bardzo docenia partnerstwo biznesowe z Qatar Airways - powiedział Marlin Dailey, wiceprezes Boeinga ds. sprzedaży.

Flota B777 Qatar Airways składa się obecnie z dwóch maszyn cargo B777F, 15 B777-300ER oraz 8 B777-200LR.

Piotr Bożyk
Fot. Boeing Mediagość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie