×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bombardier podpisuje umowę z COMACCommercial Corporation of China Aircraft Ltd (COMAC) oraz Bombardier podpisali umowę w celu ustanowienia długoterminowej strategii współpracy w zakresie samolotów pasażerskich. Ta współpraca będzie wykorzystać mocne relacje obu firm do opracowania wspólnych i korzystnych projektów. Umowa została podpisana w Szanghaju w obecności prezesów COMAC oraz Bombardiera.

Podpisany dokument obejmuje poszerzanie współpracy w zakresie marketingu, relacji z klientem, strategii wsparcia klienta a także wzajemnej pomocy w zwiększaniu ogólnego udziału na rynkach wschodzących.Obie strony ocenią możliwości współpracy w odniesieniu do samolotów  C919/CSeries a także podobieństw programu, wspólnych zamówień oraz współpracy w przyszłości jeżeli chodzi o jednolitą linie produktu Bombardiera i COMAC.

- COMAC ma przyjemność ściśle współpracować z Bombardierem, aby skutecznie zidentyfikować obszary wzajemnej współpracy w przyszłych przedsięwzięciach. Obie firmy mają określone zalety, które w połączeniu zwiększą konkurencyjność naszych samolotów jak i odpowiednich programów przedsiębiorstwa jako całości - powiedział Qingwei Zhang, prezes COMAC.

- Ta umowa to kolejny krok w umacnianiu naszych relacji. Wierzymy, że ta współpraca przyniesie pozytywne skutki zarówno dla programu C919 jak i CSeries. Podpisany dokument otwiera również możliwości do dalszej współpracy w innych projektach, które są korzystne dla obu stron - powiedział Pierre Beaudoin, prezes Bombardier Inc.


Piotr Bożyk
Fot. Bombardier
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie