×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Katowice: Podpisano umowę z ILFWczoraj (28.04) została podpisana umowa Katowice Airport z firmą ILF Consulting Engineers Polska sp. z o.o. z Warszawy, która będzie pełniła obowiązki Inżyniera Kontraktu przy realizacji rozbudowy płyty postojowej PPS-1, modernizacji dróg kołowania E1, E2 i D, a w dalszej perspektywie budowy nowej drogi startowej oraz przekształceniem istniejącej w drogę kołowania.

Do obowiązków Inżyniera Kontraktu będzie należało przede wszystkim realizowanie zadań inwestora zastępczego i pełnienie pełnobranżowego nadzoru inwestorskiego, zgodnie z wymogami prawa budowlanego. Pierwsze usługi Inżyniera rozpoczną się już w maju br., w związku z planowanym rozpoczęciem przez firmę Max Bogl Polska sp. z o.o. rozbudowy PPS-1. Podpisanie umowy przez GTL SA , to kolejny krok w kierunku realizacji unijnego projektu w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007 - 2013 ( TEN-T) związanego z rozbudową infrastruktury liniowej MPL Katowice. Łączna wartość wspomnianego Projektu szacowana jest na ponad 330 mln złotych.

Paweł Cybulakgość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie