×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ukraina: Bez LCC, póki są wizyTani europejscy przewoźnicy lotniczy nie będą latać po ukraińskim niebie, póki Unia Europejska nie zniesie wiz dla Ukraińców - oświadczył wicepremier Borys Kołesnikow w opublikowanej dzisiaj (16.03.) rozmowie z angielskojęzycznym tygodnikiem "Kyiv Post".

Rozmowy o podpisaniu umów o otwartym niebie między Ukrainą i całą Unią Europejską trwają od blisko 6 lat. Pierwotne plany zakładały podpisanie umowy znoszącej "embargo" w 2008 roku, później w 2010, do czego i wówczas nie doszło.

- Gotowi jesteśmy do podpisania umowy o otwartym niebie z Rosją i Izraelem, z którymi mamy ruch bezwizowy - podkreślił wicepremier, który jednocześnie jest odpowiedzialny za przygotowania kraju (jako przedstawiciel rządu) do piłkarskich Mistrzostw Europy w przyszłym roku.

"W ubiegłym roku Kołesnikow obiecywał, że umowa zostanie podpisana w 2011 r., jednak o warunku zniesienia wiz wówczas nie wspominał" - czytamy Kyiv Post.

Na Ukrainie obecna jest w tej chwili tylko jedna linia z segmentu LCC - Wizz Air Ukraina.
gość_3041b - Profil
gość_3041b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie