×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Finnair: Codziennie do Singapuru30. maja linie Finnair wprowadzają do oferty loty rejsowe do Singapuru. Singapur zostanie dziesiątym miastem w Azji, do którego można będzie polecieć liniami Finnair w ramach lotów rejsowych. Przewoźnik będzie jedyną linią lotniczą oferującą codzienne połączenie pomiędzy Singapurem a północną Europą, według rozkładu dopasowanego do potrzeb pasażerów podróżujących służbowo.


Codzienne loty do Singapuru będą najszybszym połączeniem pomiędzy tym miastem a północną Europą. Co więcej Singapur będzie świetną bazą, aby skorzystać z połączeń do innych destynacji.

- To nie tylko szybkie połączenie Warszawy z Singapurem, ale dzięki rozległej sieci naszych partnerów także możliwość dogodnej przesiadki dla polskich pasażerów podróżujących do Australii i południowo-wschodniej Azji – mówi Radosław Podhorecki, Kierownik ds. Sprzedaży Finnair w Polsce. - Nowa trasa ułatwi również podróże w celach wypoczynkowych do krajów sąsiadujących z Singapurem – Malezji i Indonezji - dodał.

W ciągu lata linie Finnair będą obsługiwać rekordową liczbę 74 lotów tygodniowo do dziesięciu azjatyckich miast: 12 lotów tygodniowo do Hongkongu, siedem lotów tygodniowo do Tokio, Osaki, Nagoi, Seulu, Pekinu, Szanghaju, Bangkoku i Singapuru oraz sześć lotów do Delhi.

Linie Finnair oferują najszybsze połączenia z Warszawy z większością z tych dziesięciu miast. - Dzięki najkrótszej trasie łączącej Azję i Europę z przesiadką w Helsinkach możemy oferować naszym pasażerom szybkie i sprawne połączenia – tłumaczy Podhorecki.28 marca linie Finnair dodadzą do swojej sieci połączeń również Gdańsk, we współpracy z liniami lotniczymi Finncomm. Sezonowe loty obsługiwane przez Finnair na trasie Kraków-Helsinki ruszą z dniem 31 marca i pozostaną w ofercie do 2 października. - Wraz z dodaniem do naszej sieci połączeń z Gdańska także mieszkańcy północnej Polski będą mieli możliwość skorzystania z dogodnego położenia Helsinek względem Azji – dodaje Podhorecki.

Piotr Bożyk
Fot. Finnair, Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_61811 - Profil
gość_61811
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie