×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Aeroflot stawia na Boeingi 777
W środę (09.03) rosyjski Aeroflot oficjalnie potwierdził zamówienie sześciu Boeingów 777-300ER oraz dwóch Boeingów 777-200ER.

- Boeing 777 będzie wzmocnieniem naszej strategii otwarcia nowych, międzynarodowych połączeń do obsługi Igrzysk Olimpijskich w Soczi w 2014 oraz FIFA World Cup w 2018 - powiedział Vitaly Saveliev, prezes Aeroflotu. - Cenimy jego zasięg i wydajność jak również wszelkie nowoczesne udogodnienia dla naszych pasażerów, jakie ten samolot oferuje. Maszyna ta da nam nowe możliwości rozwoju na trasach dalekiego zasięgu - dodał.- Aeroflot jest obecnie jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się obecnie linii lotniczych - powiedział Jim Albaugh, prezes Boeinga. - B777 to efektywny i ekologiczny samolot oferujący duży komfort swoim pasażerom, który pozwoli przewoźnikowi na poprawienie i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dziękujemy linii Aeroflot za wybór B777 - dodał.

Piotr Bożyk
Fot. Boeing Mediagość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie