×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


W Krakowie wręczono nagrody NLLWizz Air, LOT i LOT Charters to zwycięzcy głosowania pasażerów w plebiscycie Najlepsza Linia Lotnicza. Dziś (11.03) laureaci odebrali okolicznościowe statuetki podczas uroczystej Gali, która trwa właśnie w krakowskim hotelu Qubus.

W tegorocznej, siódmej edycji konkursu oddano rekordową liczbę 22 tysięcy głosów. Pasażerowie wybierali najlepszą tanią linią lotniczą, najlepszą tradycyjną linię lotniczą oraz najlepszą linię czarterową. Wizz Air odniósł zwycięstwo już po raz szósty, zaś LOT i LOT Charters powtórzyły sukces z ubiegłego roku.

- W siódmej edycji Plebiscytu wprowadziliśmy szereg zmian podyktowanych głębszą analizą rynku jak i sugestiami naszych czytelników – mówi Paweł Cybulak, redaktor naczelny Pasazer.com.

W tym roku, po raz pierwszy oprócz Internautów głosowała Kapituła złożona ze specjalistów z branży lotniczej.
- Chcemy, aby ta nagroda stała się ważnym głosem branży lotniczej,  która w Polsce wchodzi w okres dynamicznych zmian, decydujących o naszej pozycji w Europie i na świecie na najbliższe dekady. Chcemy w ten sposób promować ambitne i odważne przedsięwzięcia oraz dobre praktyki – podkreśla Jan Pamuła, prezes Kraków Airport, przewodniczący Kapituły. Głosami członków Kapituły w kategorii biznes zwyciężył SWISS. W kategorii najlepszy produkt (obejmującej m.in. serwis pokładowy, obsługę, stronę internetową, siatkę połączeń) nagrodzono Lufthansę. Najlepsza trasa to Warszawa-Hanoi. Nagrodę dla najlepszego managera odebrał Jozef Varadi z Wizz Air. Za najlepszą kampanię reklamową Kapituła uznała LOT-owską kampanię ambientową „Zamień dziury na chmury”, zachęcającą do korzystania z lotów krajowych zamiast podróży samochodem.   

- Wyniki Plebiscytu są odzwierciedleniem nastrojów panujących w branży lotniczej, w tym roku  uzupełnionych głosem ekspertów. Dla linii lotniczych to ważny sprawdzian zadowolenia i zaufania swoich pasażerów dla działań wizerunkowych, sprzedażowych jak i marketingowych przez nich prowadzonych – dodaje Paweł Cybulak.

 Niebawem zapraszamy na fotoreportaż z Gali.


Reklama


Booking.com
gość_94fec - Profil
gość_94fec
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie