×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


First Minute z LOT-em startuje
PLL LOT wprowadzają nową taryfę cenową "First Minute", która zastąpi dotychczasową taryfę PROMOLOT. Informowaliśmy o tym w artykule First Minute zamiast Promolot.

To oferta dla osób planujących podróż z dużym wyprzedzeniem. Sprzedaż biletów w taryfie "First Minute" oraz kampania promocyjna dotycząca nowej oferty LOT-u ruszy w poniedziałek 7 marca bieżącego roku.

Najnowsza propozycja handlowa ma zachęcić podróżnych do zakupu biletów na rejsy LOT-em we wcześniejszych terminach, co przełoży się na ich niższą cenę lotów. Oferta skierowana jest m.in. do pasażerów, którzy już teraz planują wakacje i szukają atrakcyjnych cenowo rejsów w lipcu i sierpniu.

Bilety w specjalnych cenach będą dostępne zarówno w klasie ekonomicznej jak i biznesowej. Nowa taryfa oferuje bilety w klasie ekonomicznej w cenie 329 złotych w obie strony do wszystkich europejskich miast w ramach siatki połączeń przewoźnika, 629 zł w obie strony na kierunkach bliskowschodnich (Kair, Damaszek, Bejrut, Tel Aviv) oraz 1529 zł w obie strony na rejsach długodystansowych LOT-u (Nowy Jork, Chicago, Toronto oraz Hanoi).

Kampania promocyjna nowej taryfy "First Minute" będzie prowadzona pod hasłami "Europa w jednej cenie za 329 złotych", "Bliski Wschód w jednej cenie za 629 złotych" oraz "Ameryka Północna w jednej cenie za 1529 złotych". Jest to pierwsza akcja marketingowa prowadzona na tak szeroką skalę, nie tylko w Polsce, ale także na 12 zagranicznych rynkach m.in. w USA, Francji, Wielkiej Brytanii, Rosji i na Ukrainie.

Działania promocyjne na rynku polskim obejmować będą Internet, outdoor, prasę i radio. W przypadku rynków zagranicznych będzie to kampania internetowa. Autorem zdjęć wykorzystanych w kampanii jest znany fotograf Wojciech Wieteska, który współpracuje z największymi polskimi agencjami reklamowymi, realizując również filmy reklamowe.

Kampania została przygotowana przez agencję reklamową DDB oraz agencję interaktywną 180 Heartbeats oraz dom mediowy Universal McCann. Sprzedaż biletów w nowej taryfie będzie prowadzona we wszystkich kanałach dystrybucyjnych polskiego przewoźnika. Jednak bilety w najniższej cenie w ramach "First Minute" będzie można kupić na stronie przewoźnik oraz poprzez infolinię LOT-u.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_f412e - Profil
gość_f412e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie