×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Vueling obsłuży pasażerów Iberii
Loty na trasie Warszawa - Madryt od 2 marca są obsługiwane przez linie lotniczą Vueling.

Wszystkie rezerwacje dokonane w Iberii zostaną zmienione na rezerwację linii Vueling. Na pokładzie samolotów Vueling obowiązuje tylko jedna, ekonomiczna klasa podróży. W przypadku pasażerów, którzy zakupili bilety w klasie Business Connection, Business lub Business Plus Club, w miarę możliwości otrzymają oni miejsca na pokładzie w pierwszych rzędach z pozostawieniem wolnego środkowego fotela.

Na pokładzie zostaną zaoferowane darmowe napoje, a na lotniskach dalej będą oni mogli skorzystać z salonów VIP. Pasażerowie posiadający karty Iberia Plus Gold i Platinum podróżujący rejsami z Warszawy nadal będą mieli dostęp do salonu VIP oraz będą zbierać promocyjne mile - tak jak to miało miejsce do tej pory.Nie będzie żadnych zmian dla podróżujących tranzytem przez Madryt. Pasażerowie nie będą musieli odbierać bagaży i ponownie udawać się do stanowiska odprawy, a limit bagażu pozostanie taki sam jaki dotychczas oferowała Iberia.

Jeżeli pasażer nie jest zainteresowany opcjami zmiany rezerwacji, trasy lub przewoźnika zaoferowanymi przez linię - może do 15 dni zwrócić bilet bez ponoszenia dodatkowych kosztów. 

W przypadku pytań dotyczących nowego przewoźnika, zmiany rezerwacji lub trasy należy kontaktować się z lokalnym biurem Iberii.


Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie