×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z KLM do Hawany
Od sezonu zimowego 2011/12 KLM Royal Dutch Airlines uruchomią połączenie z Amsterdamu do Hawany. Pierwszy lot odbędzie się 31 października. Jest to 68. międzykontynentalna trasa holenderskiego przewoźnika.

- Od nadchodzącego sezonu zimowego, KLM znacząco zwiększy oferowanie na Karaiby. Kuba jest idealnym dodatkiem do globalnej sieci KLM-u. Dzięki lotom do Hawany oferujemy pasażerom więcej możliwości wypoczynku. Ponadto, Kuba jest coraz popularniejszym celem podróży Europejczyków, którzy teraz mogą polecieć tam z przesiadką w Amsterdamie - powiedział Peter Hartman, szef KLM-u.

Loty będą odbywały się trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, czwartki i soboty. Do Hawany będzie latał samolot McDonnell Douglas MD-11, zabierający na pokład 285 pasażerów (w tym 24 w klasie World Business). Start z Amsterdamu zaplanowano na godzinę 13:15, a przylot do Hawany na 17:45. W lot powrotny samolot wyruszy o 19:45, a w Amsterdamie wyląduje o 10:45 następnego dnia.

Dominik Sipiński
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_7395c - Profil
gość_7395c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie