×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wspólny hub LOT i PPL?
Nowa strategia Polskich Linii Lotniczych LOT zakłada między innymi budowę portu przesiadkowego na warszawskim lotnisku Chopina. Dokument o zacieśnieniu współpracy między spółką a władzami portu ma być podpisany za 2-3 tygodnie - powiedział Przemysław Przybylski, rzecznik warszawskiego lotniska.

Wczoraj (28.02.) Rada Nadzorcza polskich linii zaakceptowała nową, zaprezentowaną przez zarząd, strategię spółki. Jej celem ma być usprawnienie restrukturyzację, zwiększyć przychody, a tym samym poprawić wyniki ekonomiczne w firmie i ułatwić uruchomienie nowych połączeń LOTu.

We wczorajszym posiedzeniu Rady Nadzorczej uczestniczył Michał Marzec, dyrektor Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze", który wspólnie z prezesem PLL LOT przedstawił zasady wzajemnej współpracy.

- Naszą wolą jest wspomaganie naszego narodowego przewoźnika w rozwoju nowych połączeń, bo leży to w interesie pasażerów. Wczoraj na posiedzeniu Rady LOT była omawiana kwestia budowy hubu przesiadkowego na naszym lotnisku - powiedział PAP rzecznik Lotniska
Chopina w Warszawie.

- W tej chwili jest za wcześnie by mówić o szczegółach. Nasze biura analizują warunki, na jakich ma się odbywać ta współpraca - dodał zaznaczając, że za 2-3 tygodnie poznamy więcej szczegółów, które być może zostaną już przelane na papier i parafowane jako umowa.
gość_f412e - Profil
gość_f412e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie