×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dziś decyzja Sejmu w sprawie LOT
Dzisiaj (01.03.) najprawdopodobniej zapadnie decyzja Prezydium Sejmu o tym, czy posłowie podejmą sejmową debatę o sytuacji Polskich Linii Lotniczych LOT. Wstępną aprobatę w tej kwestii wyraził już marszałek Sejmu. Wniosek o przeprowadzenie debaty nt. sytuacji finansowej przewoźnika złożył Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość.

Jeśli do debaty dojdzie, to najprawdopodobniej już na następnym posiedzeniu Sejmu. Według parlamentarzystów sytuacja ekonomiczna LOTu pogarsza się w dramatycznym tempie, torpedując za niepowodzenia obecne władze spółki. Rychło w czas - chciałoby się rzec, odnosząc się do zauważenia przez posłów kiepskiej sytuacji finansowej w LOT.

- Nie ma informacji o skali darmowych biletów rozdawanych przez PLL LOT, brakuje kontroli nad fakturami pomiędzy PLL LOT a spółkami córkami, brakuje weryfikacji pośredników oraz firm doradczych i konsultingowych - napisano w uzasadnieniu wniosku.

Opozycja zarzuca rządzącym "zamiatanie sytuacji w LOT pod dywan". Były minister infrastruktury, Jerzy Polaczek argumentuje, że to ostatni moment na konkretne działania ze strony rządu, otwartą dyskusję i radykalne wnioski.

Za chwilę może być już za późno.
gość_f412e - Profil
gość_f412e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie