×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


KLM: Nowa klasa biznes
Od 27 marca holenderska narodowa linia KLM wprowadza nową Europejską Klasę Biznes. Zastąpi ona dotychczasową kabinę KLM Europe Select. Nowa klasa oferuje większy komfort podróży, lepszy catering oraz priorytetową obsługę na lotnisku.

 - Nasze badania wśród pasażerów pozwoliły wysnuć wniosek, że oczekują oni lepszego serwisu, dzięki któremu na wyższym poziomie mogliby zarówno pracować, jak i wypoczywać. Cieszymy się, że możemy zaspokoić te potrzeby właśnie poprzez nasz nowy produkt, nową Europejską Klasę Biznes - mówi Erik Varwijk, wiceprezydent KLM Commercial.

Większy komfort podróży zapewnia przede wszystkim półtora raza większa niż wcześniej przestrzeń, uzyskana dzięki temu, że środkowy fotel zawsze pozostaje wolny i nie może być rezerwowany.W przypadku boeingów 737 już niebawem każde siedzenie w klasie biznes zostanie wyposażone w gniazdko elektryczne.

Nowy catering to poszerzone menu komponowane w zależności od trasy i czasu przelotu. Ponadto każdy posiłek jest serwowany na zastawie zaprojektowanej specjalnie dla klasy biznes.Nowa Klasa Biznes będzie dostępna na wszystkich trasach europejskich obsługiwanych przez KLM i KLM Cityhopper. Zostanie wprowadzona również na trasie między Warszawą a Amsterdamem.

Tomasz Wyszyński
Fot. KLMgość_386a2 - Profil
gość_386a2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie