×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Piąty samolot Enter Air
Enter Air posiada we flocie już pięć Boeingów 737.

We wtorek (8.02) do Warszawy przyleciał samolot Boeing 737-400 o znakach rejestracyjnych SP-ENF. Jest to czwarta maszyna tego typu we flocie polskiej linii czarterowej. Ponadto Enter Air posiada także jednego Boeinga 737-800.Najnowszy nabytek jest własnością szwedzkiej firmy Volito Aviation Deux Lux AB. Wcześniej latał w liniach Luxair, Sobelair, Blue Panorama Airlines, Blue Air i Volito Aviation. Obecnie samolot posiada 167 miejsc, ale przed sezonem letnim liczba ta zostanie zwiększona do 168. Enter Air zamierza traktować maszynę jako zapasową. Zapewni to odpowiedni margines bezpieczeństwa i zapobiegnie ewentualnym opóźnieniem w szczycie sezonu.

W 2010 roku, dysponując zaledwie trzema samolotami, Enter Air przewiózł 200 tysięcy pasażerów. W 2011 roku liczba ta ma ulec potrojeniu. Przewoźnik uruchamia nowe trasy do Maroka, Hiszpanii, Izraela i na Wyspy Kanaryjskiej. Do tego ostatniego regionu latać będzie Boeing 737-800. W związku z rozwojem floty, linia poszukuje także personelu pokładowego za pośrednictwem firmy Norman Benett.

 

Dominik Sipińskigość_8c316 - Profil
gość_8c316
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie