Air Berlin: Kraków bez Düsseldorfu

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
02 lutego 2011 13:50
12 komentarzy
Reklama

W sezonie letnim 2011 nie polecimy liniami Air Berlin na trasie Kraków - Düsseldorf. Rejsy zostały uruchomione 1 listopada 2009 roku i zawieszone z końcem sezonu letniego 2010.

Dział prasowy Air Berlin poinformował, że wspomniana trasa nie będzie obsługiwana. Wszystkim pasażerom chcącym polecieć do Düsseldorfu przewoźnik proponuje loty z przesiadką na berlińskim lotnisku Tegel.Przypomnijmy, podczas sierpniowej Gali Air Berlin Joachim Hunold, prezes zarządu linii lotniczych Air Berlin zapewniał:

- Dobre wiadomości dla Krakowa i Gdańska. Połączenie Kraków - Düsseldorf oraz Gdańsk - Berlin obsługiwane przez Air Berlin wrócą do systemu sprzedaży.

Niestety żadne z połączeń nie wróciło do systemu rezerwacyjnego linii.


Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
hamburg 2011-02-04 13:18   
hamburg - Profil hamburg
marecki: Bo narescie jest sprawidliwosc.....do tej pory wlasnie tak bylo ze Polacy dostawali ogromne summy mil za bilety w najnizszych klasach
Jak lecialo sie do DE lub z DE zawsze bylo tak ze dostawales 125 mil. (Byla zawsze klasa T,L,E)...na trasach do i z DE rzadko byly bilety w taryfie U....ktora byla tania i dawala wiecej mil.
marecki 2011-02-03 16:32   
marecki - Profil marecki
hamburg: spadek atrakcyjności programów lojalnościowych jest powszechną tendencją; podobnie dzieje się w przypadku innych przewoźników. Bilety "milowe" i opłaty za nie są coraz wyższe, ilość mil za rezerwacje coraz niższa w przeciętynych (nie tylko najatańszych) klasach rezerwacyjnych, słaba dostępność co atrakcyjniejszych tras, zmniejszenie elastyczności biletów-nagród itd. itp. Zobacz na zmianę polityki taryfowej LH w ostatnich miesiącach - dawniej nawet za bilet kupiony za 600-700 zł dostawało się 750 mil za segment, teraz nawet za dwukrotnie droższy bilet jest tylko 125/s. Generalnie target jest na kilentów nie tyle (nie tylko) latających często, co płacących odpowiednio dużo za bilety.
voyager737 2011-02-03 15:57   
voyager737 - Profil voyager737
AB na pewno zrobił milowy krok, aby stać się przewoźnikiem sieciowym ale to jeszcze za mało. I teraz widać , że w DUS toczy się bój o pasażerów pomiędzy AB i LH, bo obydwaj przewoźnicy mają tam swoje bazy. Ta linia dopiero się tak naprawdę rozwija, bo nowe berlińskie lotnisko da jej wielką szansę.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama