×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Polski do Berlina od 277 PLN
Linie airberlin oferują nam przeloty z Gdańska, Krakowa oraz Warszawy do Berlina od 277 PLN w dwie strony. Podróż do stolicy Niemiec możemy zaplanować w terminie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2013 roku.

Z Gdańska do Berlina polecimy w taryfie JustFly za 277 PLN w dwie strony, w cenę biletu wliczony mamy jedynie przewóz bagażu podręcznego. Wybór miejsca w samolocie jest dodatkowo płatny.Za 325 PLN w dwie strony polecimy z Gdańska do Berlina w taryfie FlyClassic, w której w cenę biletu wliczony już został przewóz bagażu rejestrowanego.Z Krakowa do Berlina polecimy w taryfie JustFly za 279 PLN w dwie strony, w cenę biletu wliczony mamy jedynie przewóz bagażu podręcznego. Wybór miejsca w samolocie jest dodatkowo płatny.Za 322 PLN w dwie strony polecimy z Krakowa do Berlina w taryfie FlyClassic, w której w cenę biletu wliczony już został przewóz bagażu rejestrowanego.Z Warszawy do Berlina polecimy w taryfie FlyClassic za 280 PLN w dwie strony, w cenę biletu wliczony już został przewóz bagażu rejestrowanego.Oferta ważna jest do 7 marca 2013 roku. 

Anna Żuchlińskagość_b1bca - Profil
gość_b1bca
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie