×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Częściej z Lublina do Stansted i Luton
Ryanair oraz Wizz Air zwiększają częstotliwość lotów z Lublina do Londynu-Stansted oraz Luton. Od końca marca Ryanair zaoferuje cztery rejsy tygodniowo, a Wizz Air - trzy. 

Obecnie irlandzki przewoźnik oferuje trzy rejsy tygodniowo z Lublina do Stansted: w poniedziałki, środy i piątki. Od 31 marca linia uruchomi dodatkowe połączenie w niedziele. Godziny lotów są takie same jak w poniedziałki: wylot ze Stansted zaplanowano na 12:55, a przylot do Lublina na 16:35. W rejs powrotny pasażerowie wystartują o 17:00, a do Stansted przylecą o 18:45.Wizz Air z kolei lata obecnie dwa razy w tygodniu z Lublina do Londynu-Luton: we wtorki i soboty. Począwszy od 4 kwietnia przewoźnik zwiększy częstotliwość do trzech połączeń. Nowy rejs będzie odbywał się w czwartki. Wylot z Luton jest zaplanowany na 14:15, przylot do Lublina na 17:55. Rejs powrotny odbędzie się w godzinach 18:25-20:05. 

Dominik Sipiński
fot. Dominik Sipińskigość_0ee29 - Profil
gość_0ee29
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie