Eurolot: Cała Polska od 149 PLN

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
04 marca 2013 10:14
39 komentarzy
Reklama

Eurolot przygotował promocję, w której bilety na wszystkich trasach krajowych oraz na trasie z Warszawy do Heringsdorfu będzie można kupić od 149 PLN w jedną stronę.Promocja w Eurolot wystartuje w środę (6.03) o północy i potrwa do piątku (8.03) do godziny 23:59. Ofertą objęty będzie okres podróży od 15 kwietnia do 26 października 2013 roku.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
hops 2013-03-07 10:08   
hops - Profil hops
@gosc_8e209 co Ty świrujesz z modelem niskokosztowym? tzn jakim? latanie na jednym silniku? akurat Q400 są optymalne na trasy krajowe, a nie Jet-y.
luka 2013-03-07 09:25   
luka - Profil luka
gosc_8e209: model niskokosztowy sam w sobie nigdy nie byłby dochodowy, gdyby nie dopłaty z samorządów i opłaty karne. RyanAir nigdy by nie zarobił na siebie gdyby nie pasażerowie, którzy płacą za nadbagaż, wydrukowanie karty pokładowej, zmianę nazwiska, kanapkę itd. Dlatego Ryan jest przeklinany ale popularny! Czy uważasz że sprawdziłoby się to na polskim rynku? Specjaliści od tanich podróży, tacy jak my, nigdy nie nabiorą się na low-costowe triki i zawsze sprawdzą wagę bagażu i wydrukują sobie kartę pokładową. Chociaż z drugiej strony model low-costowy napewno lepiej by się sprawdzał niż to co prezentuje Eurolot. Eurolot nie jest ani niskokosztowy ani tradycyjny (nie oferuje lotów z przesiadką!). Mam wrażenie że specjaliści od marketingu nie wiedzą w jaką grupę docelową kierować swoje działania... Mimo wszystko szczerze życzę Eurolotowi powodzenia!
gprokopiuk 2013-03-06 20:37   
gprokopiuk - Profil gprokopiuk
Ze względu iż jest to portalo lotnictwie a nie wyszukiwarka tanich rozwiązań uważam iż Promocja Eurolotu to porażka:
a. maretingowa
b. biznesowa
Każdy z nas chce tanio podróżować lecz naprawdę na kosztach nam zależy podczas wakacji kiedy to po Europie wybieramy tańsze połączenie lub nawet za punkty programu lojalnościowego. Promocja Eurolot z punktu widzenia marketingu i zarządzania spowodowała iż tzw " biznes" który i tak poleci za każdą cenę skorzysta z promocji i kupi bilety z wyprzedzeniem. W ten sposób obniży się cena klientów którzy stanowią największy przychód ze sprzedaży. Turyści, którzy mają wykupione wakacje z innych portów dokonają zakupu albo nie. Wyjazd na wakacje każdy z nas kupi sobie rozpatrując możliwości na miesiąc góra 2 przed wylotem. (nie dotyczy long travle). Jeżeli promocja miała zgarnąć klientów typu OLT czyli zbudować dodatkowy rynek to słabo również wypada gdyż ci klienci nie dostali informacji w postaci reklamy: TV radio itd jak robił to dobrze OLT. Mam wrażenie że Eurolot wie co to jest makreting mix lecz problem jest w tym wypadku z czasem. reklama kiedyś tam, a teraz promocja. Dakotowie zwrócił bym uwagę na grupę klientów których po OLT zaufali Eurolotowi lecz po zmianach w siatce połączeń i licznych odwołaniach i zmianach 09-12.2012 zostali skutecznie zniechęceni do linii. Gratuluje Eurolotwi.
Osobiście podróżując w biznesie kupiłem 10 biletów, i czekam an odwołania porannych rejsów (250 EUR czeka!) . Gratuluję Eurolotwi - oczywiście uda wam się prędzej czy później uda i będą efekty w tabelkach excel bo siłą "kasy" można długo dokładać i tak zachęcić klienta że wreszcie się uda ( szczególnie jak ma się monopol) i wtedy ogłosi się sukces lini i pierwszy zysk. Lecz, lecz należy głośno powiedzieć TAKIE DZIAŁANIA NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO Z BIZNESEM I EFEKTEM. Gratuluję i życzę dużo akcji na których moja firma zaoszczędzi kosztem wszystkich podatników.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama