×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


E-czasopisma na pokładach SingaporeSingapore Airlines dodaje do swojej podniebnej biblioteki elektronicznej e-wydania znanych międzynarodowych czasopism. Będą one dostępne na pokładach samolotów za pośrednictwem systemu rozrywki pokładowej KrisWorld. Do istniejącego zestawu publikacji zostanie dodane 20 wiodących magazynów.

Nowe e-czasopisma będzie można czytać na pokładach samolotów Airbus A380 i Boeing 777-300ER wyposażonych w system rozrywki pokładowej Panasonic eX2.

SilverKris - magazyn przeznaczony dla pasażerów Singapore International Airlines, KrisShop - katalog artykułów sprzedawanych na pokładzie oraz KrisWorld - przewodnik po programach rozrywki pokładowej były pierwszymi e-publikacjami, jakie zostały na próbę wprowadzone w lipcu 2010 r. Teraz ich wybór będzie się powiększał i obejmie takie międzynarodowe magazyny jak The Economist, Bloomberg Businessweek, Wall Street Journal Magazine, Prestige i Elle Magazine. - Po udanej próbie na przykładzie trzech publikacji SIA możemy teraz przejść do następnego etapu i dodatkowo zaproponować wybór elektronicznych wersji międzynarodowych publikacji jako uzupełnienie zestawu magazynów pokładowych. Dzięki tej nowej elektronicznej inicjatywie pasażerowie Singapore Airlines będą mieli możliwość oddania się lekturze 20 magazynów, dostępnych w wysokiej rozdzielczości, we własnym, wygodnym fotelu, a to dopiero początek - powiedział Tan Pee Teck, wiceprezes Singapore Airlines ds. produktów i obsługi.

Do końca roku Singapore Airlines zamierzają rozszerzyć tę inicjatywę o inne e-gazety oraz e-książki. System ten będzie również stopniowo wprowadzany w samolotach Airbus A330-300 i A340-500.

Tomasz Wyszyński
Fot. Piotr Bożykgość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie