×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Łódź: Winnica również w sezonie letnim
Połączenie czarterowe Łódź - Winnica - Łódź będzie dostępne również w sezonie letnim.

W październiku odbyły się loty inauguracyjne, w grudniu Jet Air wykonał dwa rejsy, planowane są jeszcze pojedyncze loty na przełomie stycznia i lutego. Dany lot odbywa się wtedy, gdy jest odpowiednie zainteresowanie wśród pasażerów. W formie powtarzalnej połączenie będzie realizowane w letnim rozkładzie lotów.

Możliwość realizacji połączenia czarterowego z Łodzi do Winnicy na Ukrainie to efekt porozumień podpisanych pomiędzy portami Łódź i Winnica w październiku 2010 r. Jednym z elementów porozumienia było określenie możliwego rozkładu lotów oraz sposobu dystrybucji biletów.

 - Od stycznia 2011 roku oferta rejsów czarterowych z Łodzi do Winnicy będzie dystrybuowana przez największe sieciowe biuro podróży na Ukrainie - KyiAvia oraz przez lokalne biura podróży w regionie Winnickim, Żytomierskim i Chmielnickim. Po stronie polskiej generalnym agentem sprzedaży biletów jest lotniskowe biuro podróży Centrum Lotów z Łodzi - powiedział Ireneusz Dylczyk, dyrektor pionu marketingu i rozwoju połączeń Portu Lotniczego Łódź.

Połączenie uwzględnia również przesyłki cargo. Na styczeń planowane jest wysłanie 500 kg ładunku na Ukrainę.

Tomasz Wyszyńskigość_860ed - Profil
gość_860ed
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie