Lufthansa odświeża wnętrza swojej floty

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
16 grudnia 2010 16:24
5 komentarzy
Reklama

Nowy serwis pokładowy Lufthansy o nazwie "Be invited" to szereg nowości jakie wkrótce zaczną się pojawiać na pokładach przewoźnika.Dla pasażerów Lufthansy korzystających z połączeń krajowych (Niemcy) jak i tras europejskich linia zaoferuje odświeżony wygląd kabiny Lufthansa NEK (New Europe Cabin), nowości kulinarne i co najważniejsze wygodne, nowe fotele.Do końca 2011 roku w całej flocie małego i średniego zasięgu zostaną wymienione wszystkie fotele zwiększając komfort naszej podróży. Nowoczesne, odświeżone fotele firmy Recaro są dostosowane do potrzeb pasażerów, wykonane z najwyższej klasy materiałów a także ergonomiczne przez co pasażer zyskuje 4 cm więcej przestrzeni na poziomie kolan.Nowe fotele będą o 14,5 kg lżejsze niż ich starsi poprzednicy przez co waga wszystkich foteli w danym samolocie zmniejszy się o około 30%. Samolot będzie lżejszy a to pozwoli zaoszczędzić do kilku procent paliwa.Nowoczesne, zajmujące mniej miejsca fotele pozwolą również na zainstalowanie większej ilości siedzeń na pokładzie. Lufthansa planuje zainstalowanie około 2000 nowych foteli w swojej flocie małego i średniego zasięgu co odpowiada 12 samolotom Airbus A320.W menu przewoźnika pojawi się kilka nowości kulinarnych. Wkrótce pasażerowie podróżujący w klasie ekonomicznej na rejsach krajowych (Niemcy) oprócz dotychczasowego poczęstunku otrzymają również batoniki musli lub smaczne czekoladki. Na trasach europejskich trwających powyżej 2 godzin przewoźnik oprócz zwykłego poczęstunku zaserwuje ciepłe danie.


Lufthansa na modernizację floty wyda łącznie 170 milionów euro.


Piotrek Bożyk
Fot. Lufthansa.com
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
teenager96 2010-12-19 14:41   
teenager96 - Profil teenager96
Szkoda, że LOT nie dorósł do wymiany samolotów średniodystansowych i podniesienia standardu na trasach do 5h.
piotrek737 2010-12-17 16:35   
piotrek737 - Profil piotrek737
Ale przecież to jest poprawa właśnie wyglądu economy przede wszystkim. Zmiana menu, wyglądu itp.
jsg 2010-12-17 16:18   
jsg - Profil jsg
osobiście uważam, że tzw. linie 'full service' powinny skupic się na poprawieniu serwisu pokładowego również w EC, wyróżniając się w ten sposob od LCC. Można zaakceptować pół kanapki w LH czy BA jak leci się za 99 GBP rtn, ale już jak sie płaci 250 GBP to oczekiwałbym czegoś więcej niż pół kanapki.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama