Z Wrocławia do Tel Awiwu

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
30 listopada 2010 13:01
8 komentarzy
Reklama

Polecimy z Wrocławia do Tel Awiwu. Od stycznia 2011 roku z portu lotniczego na Strachowicach będzie można polecieć czarterem do stolicy Izraela.

– Tel Awiw odwiedza wielu turystów i to o każdej porze roku – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. - Na trasie wycieczek organizowanych do Ziemi Świętej są tak ważne miejsca kultu, jak Jerozolima, Betlejem, Jerycho czy Kana Galilejska. Zwiedzający mają okazję na przykład przejść Drogą Krzyżową i cofnąć się do ostatnich godzin życia Chrystusa – to wyjątkowe przeżycie dla każdego, kto chce zobaczyć kolebkę kultury chrześcijańskiej na własne oczy.

Nowy kierunek czarterowy zostanie uruchomiony 29 stycznia 2011 roku. Obsługiwać go będzie linia lotnicza Sun D’or. Samoloty ze Strachowic do Izraela odloty mają w każdą sobotę o 5.40. Po tygodniowej wycieczce podróżni wrócą do Wrocławia w sobotę. Wylot ze stolicy Izraela do Wrocławia zaplanowany jest na godzinę 00:30. Lot na trasie Wrocław-Tel Awiw trwa 4,5 godziny. 

- Połączenia czarterowe z Wrocławia cieszą się coraz większym zainteresowaniem nie tylko w sezonie letnim – mówi prezes Dariusz Kuś. – Polacy doceniają także wypoczynek w ciepłych krajach, gdy u nas za oknami mróz i śnieg.

W sezonie zimowym Port Lotniczy Wrocław ma w stałej ofercie połączenia czarterowe do Egiptu. Do miejscowości Hurghada i Sharm el Sheikh samoloty latają we wtorki, środy, czwartki i piątki.  Tygodniowo na tych trasach kursuje 6 samolotów.Anna Żuchlińska
Fot. Konrad Bodzak
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama
Pasazer.com na Facebooku
...wczytuję...

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
santiago 2010-12-28 00:31   
santiago - Profil santiago
Jeżeli chodzi o wyjazdy z Wrocławia to na pewno z B.P. Panorama.
wroord 2010-12-23 16:37   
wroord - Profil wroord
Super, a czy ktos wie z jakimi biurami turystycznymi beda wspolpracowac?
szczepan 2010-12-07 18:13   
szczepan - Profil szczepan
Stolicą Izraela jest Tel Awiw- Jafa. Dlaczego Jerozolima nie jest stolicą? Cóż, ta sprawa nie jest do końca rozstrzygnięta. Po prostu Jerozolimy jako stolicy Izraela, z niewyjaśnionych powodów nie uznaje ONZ i większość państw, w tym także Polska.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama