×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT poleciał do BydgoszczyDzisiaj (26.11) o godzinie 7:30 z Lotniska Chopina w Warszawie wystartował pierwszy samolot Polskich Linii Lotniczych LOT do Bydgoszczy. Połączenie LOT-u z Warszawy do stolicy województwa kujawsko-pomorskiego wznowiono po dwóch latach przerwy.

Pasażerowie inauguracyjnego rejsu do Bydgoszczy otrzymali specjalne upominki od narodowego przewoźnika, a także foldery przekazane przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Na lotnisku im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy samolot został uroczyście powitany kurtyną wodną, a na podróżnych czekali między innymi przedstawiciele samorządu kujawsko-pomorskiego oraz dziennikarze. 

Rejsy na trasie Warszawa – Bydgoszcz wykonywane będą od poniedziałku do piątku 2 rejsy dziennie. Natomiast w soboty – począwszy od 4 grudnia br. – odbywać się będzie tylko poranny lot, a w niedzielę od 28 listopada br. realizowany będzie wyłącznie rejs wieczorny.

Połączenie obsługują samoloty ATR 42.  Ceny zaczynają się już od 149 zł w obie strony.

Fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_d0a4b - Profil
gość_d0a4b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie