×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Liberalniej między Polską a GruzjąDziś (26.11) podpisana została umowa między Polską a Gruzją liberalizująca cywilny transport lotniczy pomiędzy tymi krajami.
Umowa stwarza liberalne warunki wykonywania komunikacji lotniczej między obu krajami. Daje możliwość wyznaczenia nieograniczonej liczby przewoźników lotniczych, w tym przewoźników unijnych ustanowionych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Umowa zezwala przewoźnikom lotniczym na swobodne ustalanie częstotliwości wykonywanych operacji, swobodę w zakresie ustalania taryf lotniczych oraz wyboru punktów na terytoriach obu krajów do wykonywania operacji.

Grzegorz Kruszyński, prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego podczas ceremonii podpisania wyraził nadzieję, że umowa przyczyni się do zwiększenia ruchu lotniczego a także do pogłębienia relacji gospodarczych, handlowych i turystycznych pomiędzy naszymi krajami.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


gość_d20e0 - Profil
gość_d20e0
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie