×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


KLM: z Amsterdamu do AalborgaHolenderskie linie KLM rozpoczną od końca marca loty z Amsterdamu do duńskiego miasta Aalborg. Połączenie będzie wykonywane dwa razy dziennie maszynami Fokker 70, które na pokład zabierają do 80 pasażerów. Aalborg jest trzecim, po Kopenhadze i Billund, miastem, które dzięki liniom KLM zostanie połączone z Amsterdamem. Holenderski przewoźnik jest pierwszym, który będzie oferował bezpośrednie loty pomiędzy tymi miastami.

Samoloty linii KLM będą startować z Amsterdamu codziennie o 6:25 i 14:15, natomiast loty powrotne będą wykonywane o 12:15 i 20:35. Połączenie pojawi się w internetowym systemie rezerwacyjnym linii KLM w poniedziałek, 29 listopada.

Aalborg to czwarte pod względem wielkości miasto w Danii. Jest stolicą regionu Jutlandii Północnej, znanego z przyrody i pięknych plaż. Ponadto Aalborg jest dynamicznie rozwijającym się centrum przemysłowym.
Dominik Sipiński
Fot. Jan De Hoog

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


gość_7c147 - Profil
gość_7c147
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie