×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: 3 miliony pasażerów w KrakowieLinie lotnicze Ryanair powitały wczoraj (24.11) swojego 3 milionowego pasażera Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków - Balice od początku obecności linii w stolicy Małopolski. Przewoźnik chwali się, że rocznie obsługuje w Balicach około miliona podróżnych.

- Ryanair jest zachwycony mogąc powitać swojego 3-milionowego pasażera na krakowskim lotnisku, przyczyniając się tym samym do rozwoju rynku turystycznego w Krakowie i Małopolsce. Polscy pasażerowie w sezonie zimowym mogą wybierać spośród 16 europejskich destynacji w 9 krajach. Trasy oferowane przez Ryanair w sezonie zimowym przyczynią się do dalszego rozwoju turystyki w Krakowie i Małopolsce - powiedział Laszlo Tamas, odpowiedzialny w Ryanair za sprzedaż i marketing.

Tradycyjnie już tego typu wydarzenie to okazja to promocji firmy, co też Ryanair czyni twierdząc, iż z tego powodu oferuje milion biletów na podróże w grudniu i w styczniu za 24 zł.

Promocja, czymkolwiek zainspirowana, ma potrwać do północy 25 listopada.gość_7c147 - Profil
gość_7c147
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie