×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Estonian Air wejdzie do Polski?Estonian Air planuje wykonywanie operacji lotniczych z Polski. Być może już w przyszłym roku będziemy mogli na pokładzie estońskiej linii polecieć nie tylko do Tallinna, ale również do Paryża czy Rzymu.

Joakim Helenius, prezes
Estonian Air ujawnił, że przewoźnik planuje wykonywać operacje z Tallinna do lotnisk w Europie Zachodniej z międzylądowaniem na Litwie i w Polsce. Takie rozwiązanie ma na celu zwiększenie obłożenia lotów i zapewnienie codziennych rejsów m.i. do Paryża, Londynu, Mediolanu, Rzymu.

Rejsy na których przewoźnik notuje wysokie obłożenie tj. Moskwa, Bruksela i Kopenhaga dalej pozostaną lotami bezpośrednimi.

Podobne rowiązanie już obecnie Estonian stosuje na trasie Tallinn - Wilno - Amsterdam, osiągając średni współczynnik obłożenia na poziomie 83%.

Estonian Air to estońskie narodwe linie lotnicze z siedzibą w Tallinnie. Oferują połączenia z 14 krajami Europy. Głównym węzłem jest Port lotniczy Tallinn.
Paweł Cybulak
Fot. Enrico Pierobon - SpotIT


gość_440a4 - Profil
gość_440a4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie