×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biznesmeni chętniej latają bizjetami
Wczoraj (22.11) odbyło się spotkanie prasowe zorganizowane przez NetJet Europe poświęcone lotnictwu biznesowemu w Polsce. Prowadzącym spotkanie był Vadim Horiszny, wiceprezes NetJets Europe.

Firma powstała w 1996 roku w Portugalii z flotą 2 samolotów. Obecnie  NetJet Europe z podpisanymi 1600 kontraktami jest wiodącym przewoźnikiem biznesowym. Firma posiada w swojej flocie 150 samolotów wykonujących loty na terenie całej Europy.Na rynku polskim firma zaistniała w 2004 i z roku na rok przybywa jej klientów. Jak twierdzi Horiszny Polska jest krajem stale rozwijającym się i coraz bogatszym, co wiąże się z rosnącym zapotrzebowaniem na loty biznesowe. Mimo kryzysu gospodarczego w Europie w 2008 roku w Polsce firma zdobyła kilku nowych klientów. W chwili obecnej posiada 25 klientów, natomiast za 5 lat planuje mieć ich już około 200.

Głównymi portami docelowymi przewoźnika są: Londyn, Genewa, Malaga, Zurich, Paryż. Natomiast w Polsce: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice i Wrocław.

NetJets Europe posiada bazę w Polsce, w której dysponuje 10 samolotami oraz polskim personelem pokładowym.

Poza lotami w Europie przewoźnik proponuje swoim klientom loty dalekiego zasięgu na przykład do Azji samolotami Falcon 7x bez konieczności między lądowania na tankowanie.

Krzysztof Kasprzakgość_e108a - Profil
gość_e108a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie