×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


CSA: Trzeci samolot w wakacyjnej flocieFlota czarterowych linii HOLIDAYS Czech Airlines, oddziału czeskiego przewoźnika CSA, zwiększyła się do trzech samolotów. W zeszłym tygodniu na praskim lotnisku Ruzyne wylądował pierwszy Airbus A320 dla tej linii. Jest to fabrycznie nowa maszyna.

Samolot otrzymał rejestrację OK-HCB. W rozkładzie letnim będzie latał na trasach do Grecji, Turcji, Tunezji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Czarnogóry i Egiptu. Na pokładzie może podróżować 180 pasażerów.Drugi z zamówionych Airbusów A320 dołączy do floty czeskiego przewoźnika jeszcze w maju. Dodatkowo, HOLIDAYS Czech Airlines posiadają dwa Boeingi 737-400 mieszczące 162 pasażerów.

Na pokładzie obydwu nowych Airbusów A320 zamontowano indywidualne systemy audio-wideo. Na ekranach wyświetlana będzie także pozycja, wysokość, prędkość i inne dane o locie. Pierwszy lot Airbusa A320 w nowym malowaniu, będącym pomarańczowym wariantem malowania CSA, odbędzie się 18 maja na trasie z Pragi na Dżerbę w Tunezji.Dominik Sipiński
fot. CSA Czech Airlinesgość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie