S7 w oneworld od listopada

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
24 września 2010 09:58
4 komentarze
Reklama

S7, prywatne rosyjskie linie lotnicze, 15 listopada staną się pełnoprawnym członkiem sojuszu oneworld. Będzie to 11. przewoźnik w tym aliansie. Sponsorem wejścia S7 do sojuszu były linie British Airways.

Dzięki dołączeniu S7 siatka połączeń sojuszu oneworld wzbogaci się o 55 nowych portów docelowych (m.in. w Armenii, Azerbejdżanie, Gruzji, Mołdawii i azjatyckich republikach post-radzieckich). Ilość destynacji w Rosji i krajach WNP wzrośnie niemal trzykrotnie.

S7, które są największymi liniami lotniczymi w Rosji pod względem ruchu krajowego, kończą już proces integracji systemów informatycznych (w tym systemu rezerwacyjnego) z partnerami z sojuszu. Kończy się także ujednolicanie procedur i systemów szkolenia załóg.

John McCulloch z oneworld powiedział, że wstąpienie S7 do sojuszu zwiększy oferowanie na jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków. McCulloch dodał, że S7 jest linią, której standard jest dostosowany do wysokiego poziomu usług partnerów oneworld.

Vladimir Obyedkov, CEO S7, wtóruje McCullochowi mówiąc, że wstąpienie do oneworld to najbardziej znaczący krok w historii linii. Obyedkov podkreśla, że partnerstwo w ramach sojuszu to nie tylko większe możliwości dla pasażerów, ale i oszczędności finansowe.


Airbus A320 linii S7


Dominik Sipiński
Fot. S7 Airlines
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
marecki 2010-09-25 10:07   
marecki - Profil marecki
Lecialm na Syberię SU i ogólne wrażenia też mam bardzo dobre: nowy, wygodny A320, dobry serwis, miła i profesionalna załoga. Jedyny mankament, tak jak wspomina marqoos, to terminal krajowy na SVO (a zwłaszcza to, że jest daleko od pozostałych). Ale to chyba sie już zmieniło, bo teraz Aeroflot ma swój własny terminal D.
ziberro 2010-09-25 09:58   
ziberro - Profil ziberro
Ja leciałem nimi w te wakacje do Irkucka i też jestem bardzo zadowolony. Ceny mają nierzadko niższe od rosyjskich quasi low-costów pokroju sky express, a komfort nieporównywalnie lepszy. Na Syberię tylko z S7 :-)
marqoos_pl 2010-09-25 08:53   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
S7 jest bardzo fajną linią. Mi się udało nimi już chyba 3 razy lecieć. Śmieszne mają malowanie samolotów, takie dziwaczne zielonkawe. Ale obsługa bardzo przyjemna, dosyć atrakcyjne ceny i kierunki, a lotnisko DME duuuuuużo lepsze i ładniejsze niż SVO. Do tego mają sporo ciekawych kierunków i w miarę atrakcyjne ceny. Mile na BA już można było jakiś czas temu na ich lotach zbierać.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama