×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


S7 w oneworld od listopada
S7, prywatne rosyjskie linie lotnicze, 15 listopada staną się pełnoprawnym członkiem sojuszu oneworld. Będzie to 11. przewoźnik w tym aliansie. Sponsorem wejścia S7 do sojuszu były linie British Airways.

Dzięki dołączeniu S7 siatka połączeń sojuszu oneworld wzbogaci się o 55 nowych portów docelowych (m.in. w Armenii, Azerbejdżanie, Gruzji, Mołdawii i azjatyckich republikach post-radzieckich). Ilość destynacji w Rosji i krajach WNP wzrośnie niemal trzykrotnie.

S7, które są największymi liniami lotniczymi w Rosji pod względem ruchu krajowego, kończą już proces integracji systemów informatycznych (w tym systemu rezerwacyjnego) z partnerami z sojuszu. Kończy się także ujednolicanie procedur i systemów szkolenia załóg.

John McCulloch z oneworld powiedział, że wstąpienie S7 do sojuszu zwiększy oferowanie na jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków. McCulloch dodał, że S7 jest linią, której standard jest dostosowany do wysokiego poziomu usług partnerów oneworld.

Vladimir Obyedkov, CEO S7, wtóruje McCullochowi mówiąc, że wstąpienie do oneworld to najbardziej znaczący krok w historii linii. Obyedkov podkreśla, że partnerstwo w ramach sojuszu to nie tylko większe możliwości dla pasażerów, ale i oszczędności finansowe.


Airbus A320 linii S7


Dominik Sipiński
Fot. S7 Airlinesgość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie