×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


5 pytań do...


29/12/2014 08:28
5 pytań do... Tomaža Škofica (Adria Airways)
Potencjał aglomeracji łódzkiej uzasadnia uruchomienie bazy Adria Airways w tym mieście, choć teraz samoloty nie latają wypełnione w pełni - mówi Tomaž Škofic, dyrektor ds. sprzedaży słoweńskiej linii w rozmowie z Tomaszem Wyszyńskim.
28/10/2014 08:53
5 pytań do... Andrew Verbitsky'ego - kayak.pl
Polacy podróżują coraz więcej, więc przybywa też osób samodzielnie planujących podróż. To właśnie dzięki nim dobrą koniunkturę notują porównywarki cen, o czym mówi w rozmowie z Pasazer.com dyrektor regionalny kayak.pl
15/10/2014 08:06
Pięć pytań o... samoloty z drukarki 3D
Części do samolotów z drukarki 3D - choć brzmi to jak fikcja, w testowych airbusach A350 zamontowano już pierwsze takie komponenty. Za parę lat może ich być jeszcze więcej, co oznacza tańszą i szybszą produkcję lżejszych i bardziej wytrzymałych części.
13/09/2014 22:02
5 pytań do... Pam Ann (Caroline Reid)
Z wszystkiego da się żartować - deklaruje w rozmowie z Pasazer.com Pam Ann, najsłynniejsza stewardessa świata. Australijska komediantka wystąpi w listopadzie w Warszawie, a Pasazer.com objął wydarzenia patronatem medialnym.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie