LOT: Awaryjne lądowanie w Budapeszcie

21 lipca 2010 23:33
15 komentarzy
Reklama

Samolot Polskich Linii Lotniczych LOT, lecący z Warszawy do Budapesztu lądował awaryjnie na lotnisku Ferihegy. Czujnik dymu zainicjował alarm o możliwości pożaru w luku bagażowym. Incydent wydarzył się na pokładzie Embraera 170.

Okazało się jednak, iż była to tylko awaria czujnika dymu i na pokładzie nie było pożaru, jednak alarmu nie można było zignorować. Gdy stwierdzono, wskutek wskaźników czujnika, iż w luku bagażowym wzrasta temperatura, piloci poprosili o asystę służb ratunkowych w trakcie lądowania.

Choć straż pożarna i inne służby zostały postawione w stan najwyższej gotowości, Jacek Balcer, rzecznik LOTu, uspokaja, iż lądowanie odbyło się spokojnie; podkreśla, że nikomu z pasażerów nic się nie stało.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
first 2010-07-23 16:39   
first - Profil first
W tym roku nie zdarzyło się jeszcze żeby czarterowi pasażerowie zostali zostawieni sami sobie.... ten sposób pokazywania pogardy dla klientów opatentował chyba MOL:)
damciock 2010-07-23 12:02   
damciock - Profil damciock
A ja właśnie pisząc ten post o nich myślałem... i o niektórych czarterach :P
first 2010-07-23 08:15   
first - Profil first
Damciok: generalnie normane linie lotnicze* opiekują się pasażerami w takich sytuacjach (na palcach jednej ręki można policzyć przypadki gdy jest inaczej)...*) nie dotyczy oczywiście FR i W6...
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama