LOT wznowił połączenie do Kaliningradu

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
28 czerwca 2010 17:24
6 komentarzy
Reklama

Polskie Linie Lotnicze LOT wznowiły dziś (28.06) rejsy na trasie Warszawa - Kaliningrad. Jest to już czwarty nowy kierunek w siatce połączeń polskiego przewoźnika w tym roku. Rejsy pomiędzy Warszawą i Kaliningradem odbywać się będą sześć razy w tygodniu samolotami Embraer 145 oraz Embraer 170.

Z okazji wznowienia połączenia do Kaliningradu, pasażerowie pierwszego, poniedziałkowego rejsu otrzymali od PLL LOT-u okolicznościowy upominek - płytę z pieśniami słynnego Chóru Aleksandrowa, od lat będącego niekwestionowaną ikoną rosyjskiej kultury. Na lotnisku w Warszawie na pasażerów czekał także specjalny tort w kształcie matrioszki.

Polskie Linie Lotnicze LOT powróciły na trasę Warszawa - Kaliningrad po dwóch latach. Przez ponad rok, od kiedy z tej trasy wycofały się linie lotnicze KD Avia, żaden przewoźnik nie miał w swojej ofercie bezpośrednich rejsów pomiędzy Warszawą i Kaliningradem.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
jjemiolo 2010-06-30 04:20   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Stenus: nie zdawalem sobie sprawy bo nie wiedzialem o zadnych problemach. Najwazniejsze ze portal jest ponownie dostepny. Trzymam kciuki za szybka naprawe.
humbak 2010-06-29 23:57   
humbak - Profil humbak
jjemiolo: Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że Twój komentarz był pierwszym po ponownym włączeniu portalu po awarii serwerowni?
jjemiolo 2010-06-29 23:45   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Na pewno atrakcyjna oferta dla KGD, zwlaszcza kiedy dawny KD Avia ich troche "rozpiescil" czstymi lotami na zachod. Dla istotnego przejecia rynku przez WAW potrzebne jednak bylyby dwie pary dziennie. Czestsze codzienne mozliwosci tranzytu oferuje BT przez RIX, oraz Rossiya przez LED.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama