FlyNet - internet na najwyższym poziomie

15 marca 2005 16:15
2 komentarze
Reklama

Od wiosny 2004 Lufthansa jest pierwszą linią lotniczą, która oferuje dostęp do internetu za pomocą własnego portalu. Oznacza to możliwość dokończenia wszystkich spraw, których nie udało się załatwić na ziemi lub nie było jeszcze okazji wykonać ich w powietrzu.

FlyNet jest dostępny dla pasażerów na coraz większej ilości rejsów długodystansowych Lufthansy. Usługa wprowadzana jest sukcesywnie i niebawem dostępna będzie na wszystkich rejsach.

Serfuj – 12,000 metrów ponad poziomem morza

Dzięki FlyNet można żeglować wysoko ponad chmurami jednocześnie będąc online. Dzięki szerokopasmowemu dostępowi do internetu zapewnionemu przez firmę Connexion by Boeing, można serfować w sieci, wysyłać i przyjmować meile z załącznikami, a także zalogować się do firmowego intranetu.

Ponadto można mieć darmowy dostęp do portalu FlyNet. Zawiera on najświeższe wiadomości, wyczerpujące informacje na temat podróży, możliwość robienia zakupów oraz wiele więcej.

Można korzystać z szerokopasmowego internetu nie tylko podczas przelotu, lecz również przed podróżą jak i podczas przesiadki. Razem z partnerem Vodafone D2 Lufthansa instaluje łącza WLAN we wszystkich ekskluzywnych poczekalniach Lufthansy. Oznacza to, że wkrótce będzies można pracować i miećdostęp do najświeższych wiadomości i informacji w 55 poczekalniach w 30 krajach.(Lufthansa.com)
Reklama

Ostatnie komentarze

misiek 2005-03-16 04:03   
misiek - Profil misiek
Oczywiście że płatne, na stroie lufthansy jest nawet małe udogodnienie z tym związane - "Środki Płatności" za flynet oczywiście , ale co to tam kilkanascie euro dla bussinesmena, zwykły pasażer sobie może na to nei pozwolić ale taki knur z pierwszej lub bussines klasy to jego tam to rybka
kuba 2005-03-15 05:03   
kuba - Profil kuba
ciekawe czy to bendzie płatne chodzi mi o internet samolocie
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama