SAS i Air France z umową code-share

10 lipca 2024 09:05
SAS i Air France zawarli umowę code-share, która wejdzie w życie 1 września br. Obejmie ona ponad sześćdziesiąt tras.
Reklama

Zacieśnienie współpracy pomiędzy SAS-em i narodowym francuskim przewoźnikiem jest związane z przejęciem skandynawskiej linii przez grupę Air France-KLM i dołączenie do sojuszu Sky Team. Umowa wejdzie w życie wraz z dołączeniem SAS-u do drugiego największego aliansu przewoźników lotniczych.


Kod linii SAS pojawi się lotach Air France z Paryża do Bazylei, Bilbao, Billund, Bordeaux, Budapesztu, Bukaresztu, Edynburga, Frankfurtu, Genewy, Katanii, Kopenhagi, Lyonu, Marsylii, Monachium, Neapolu, Norymbergi, Oslo, Porto, Stambułu, Stuttgartu, Sztokholmu, Tuluzy, Turynu, Walencji, Wiednia, Zagrzebia oraz Zurychu.Kod narodowego francuskiego przewoźnika pojawi się na następujących trasach obsługiwanych przez duńsko-szwedzko-norweską linię:

  • Kopenhaga – Aalborg, Aarhus, Bergen, Helsinki, Paryż-CDG, Stavanger, Tromso, Trondheim, Vagar
  • Oslo – Aalborg, Aarhus, Alesund, Alta, Bergen, Bodo, Haugesund, Kirkenes, Kristiansand, Kristiansund, Longyearbyen, Narwik, Paryż-CDG, Rejkiawik, Stavanger, Tromso, Trondheim
  • Sztokholm-Arlanda – Aarhus, Bergen, Helsinki, Kiruna, Lulea, Malmo, Ostersund, Paryż-CDG, Skelleftea, Tromso, Trondheim, Umea

Air France nie jest jedynym przewoźnikiem, z którym SAS nawiąże w tym roku umowę code-share. W lutym br. pisaliśmy, że skandynawski przewoźnik podpisał umowę z linią El Al.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy