Wizz Air poleci tymczasowo z Bukaresztu-Baneasa

5 lipca 2024 08:55
Węgierski niskobudżetowy przewoźnik uruchomi trzy tymczasowe połączenia z Bukaresztu-Baneasa do Madrytu, Sewilli oraz Malagi.
Reklama

Loty z Bukaresztu do wyżej wymienionych hiszpańskich miast są obecnie realizowane przez Wizz Aira z głównego portu lotniczego obsługującego rumuńską stolicę czyli Otopeni. Przez najbliższy miesiąc rejsy do Madrytu, Sewilli oraz Malagi będą również wykonywane z drugiego bukaresztańskiego lotniska czyli Baneasa. Jako pierwsze zainaugurowane zostanie połączenie do hiszpańskiej stolicy. Rejsy do Madrytu zostaną zainaugurowane 9 lipca i będą realizowane codziennie do 6 sierpnia.

Tego samego dnia zainaugurowane zostaną również loty do Malagi. Rejsy do szóstego pod względem liczby ludności miasta w Hiszpanii będą obsługiwane cztery razy w tygodniu – we wtorki, czwartki, soboty oraz niedziele. Ostatni rejs zaplanowany jest na 6 sierpnia.


Następnego dnia rozpoczną się loty do Sewilli. Rejsy do stolicy Andaluzji będą realizowane trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy oraz piątki. Ostatni lot odbędzie się 5 sierpnia.

Port lotniczy Baneasa jest jednym z dwóch lotnisk obsługujących stolicę Rumunii. Oba porty znajdują się blisko siebie, o czym pisaliśmy w artykule „Dwa lotniska w bliskim sąsiedztwie”. Obecnie jedynym przewoźnikiem realizującym loty z Baneasa jest Fly Lili, obsługuje połączenia czarterowe do Turcji, Tunezji oraz Egiptu.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy