JetBlue rozszerza umowę code-share z TAP Air Portugal oraz Air Serbia

3 lipca 2024 09:05
Amerykański niskobudżetowy przewoźnik rozszerza umowę code-share z dwiema europejskimi liniami – TAP Air Portugal oraz Air Serbia.
Reklama

Obecnie kod linii JetBlue (B6) jest umieszczany na trasach z Nowego Jorku i Chicago do Lizbony oraz Belgradu. W najbliższych dniach pojawi się on również na sześciu trasach portugalskiego przewoźnika oraz na dwunastu połączeniach oferowanych przez serbską linię.


JetBlue i Air Serbia zawarły umowę code-share w sierpniu 2023 roku. 4 lipca br. Air Serbia umieści kod amerykańskiego przewoźnika na trasach z Belgradu do Amsterdamu, Aten, Budapesztu, Bukaresztu, Larnaki, Londynu-Heathrow, Paryża-CDG, Pragi, Sofii, Wiednia, a także na Maltę oraz Rodos.

- Nieustannie staramy się poszerzać nasze partnerstwa, aby oferować naszym klientom jak największe możliwości podróżowania. Air Serbia jest odnoszącym sukcesy partnerem, z którym od 2016 roku mamy podpisaną umowę interline. Dostrzegamy również ogromny potencjał umowy code-share
- powiedział Robin Hayes, prezes JetBlue.Następnego dnia TAP Air Portugal umieści kod JetBlue na trasach z Lizbony do Londynu-Heathrow, Londynu-Gatwick, Funchalu, Ponta Delgada, Porto oraz Terceira.


Amerykański niskobudżetowy przewoźnik stale rozszerza współpracę z europejskimi przewoźnikami. W lutym br. pisaliśmy, że JetBlue rozszerzył umowę z LOT-em.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy